İletişim

1. E-Posta

Kendinizi Uygun bulduğunuz Pozisyon için Bize mail yoluyla başvurun. İnsan kaynakları departmanımız başvurunuzu değerlendirecektir.

2. Telefon Görüşmesi

İnsan kaynakları departmanımız mailinizde gönderdiğiniz CV incelemesinden sonra uygun görmeleri durumunda sizi telfon ile arayacaktır.

3. Yüzyüze Görüşme

Gerçekleştirilen telefon görüşmesinden sonra,  insan kaynakları departmanı size yüz yüze görüşme için davet edecektir

5. İş Teklifi

Tüm tanışma görüşmelerinden sonra, birim yöneticilerimiz size bir iş teklifinde bulunacaktır. Kabul etmeniz sonrasında birlikteyiz…

Yeni Projeleriniz için Deneyimli Bir Kadro Arıyorsanız? Doğru Yerdesiniz!

  Marka Lojistik, 2000 Yılında Tuzla merkezli olarak kurulan firmamız, Değerli müşterilerimizin güveni ve destekleriyle hızla büyüyerek, 2007’ nin başından itibaren şehir içi ve yurt geneli taşımacılıkta Türkiye’nin önde gelen firmaları arasına girdi.

  Türkiye’nin uluslararası karayolları taşımacılığı sektörü, geniş bir yelpazede mal ve ürün taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetler arasında kuru yükler, metal ürünler, mobilya, orman ürünleri, inşaat malzemeleri, kâğıt, tekstil, teknolojik ürünler, makine, gıda, temizlik ve tarım ürünleri, her türlü ham ve mamul madde, strafor, komple ve parsiyel yük taşımacılığı gibi birçok farklı sektör yer almaktadır.

  Marka Lojistik; .Müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek için kendi öz malımız olan 50 Adet TIR 20 Adet Kamyon 40 Adet Kamyonet den oluşan güçlü araç filomuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

  İletişim

  0216 206 02 25
  0554 557 77 74
  0537 524 66 80
  0542 415 22 22

  Balçık Mahallesi 3213 Sokak No: 20/1 - GEBZE / KOCAELİ

  info@markalojistik.com.tr
  mehmet@markalojistik.com.tr
  oya@markalojistik.com.tr
  nursel.turhan@markalojistik.com.tr